Мрієте розмовляти англійською вільно і впевнено?

Тоді запрошуємо приєднатися до нашого яскравого, динамічного, суперкорисного курсу розмовної англійської мови General English (цільовий рівень В2).

Курс побудовано на ефективній методиці Blended Learning (поєднання занять з викладачем із самостійною роботою за матеріалами інтерактивної електронної платформи, а також щоденними завданнями в чаті).

Welcome to our course!

На курсі Ви:

Підвищите свій рівень англійської

На курсі відпрацьовуємо всі 4 навички: Speaking/Listening/Reading/Writing, з акцентом на Speaking/Listening

Зламаєте мовний бар'єр

Ми створили ідеальні умови для студентів, щоб вони могли здолати мовний бар'єр і вільно спілкуватися англійською мовою, навчаючи їх висловлювати свої думки та ідеї з впевненістю та ефективно.

Опануєте лексику

Ми розробили ефективні методики та ресурси, які допоможуть студентам опанувати нову лексику та використовувати її в повсякденних ситуаціях.

Для кого?

Мінімальний рівень для комфортного проходження курсу – В1. Перевірити свій рівень англійської можна завдяки безкоштовному тесту нашої розробки:

Дізнайся свій рівень англійської

Як працює курс?

Перші кроки

Після запису на курс відкривається доступ до електронного підручника, та студент добавляється Вас в наш чат. Після цього надаються поради, щоб найшвидше включитись в навчання.

Щотижня займаємось у группах

Кожен тиждень студенти можуть обрати для себе зручний день та час занять. У групі зазвичай 4-5 студенти. За 30 хвилин до початку заняття у чаті з'явиться посилання до кімнати в Зум. Після заняття запис також буде викладаний в нашому чаті.

Щодня робимо завдання в чаті

Кожного ранку в чаті викладаються невеликі завдання. Їх бажано одразу ж робити, щоб матеріал краще засвоювався. Кожної неділі ми розбираємо ці вправи у Зум.

Підручник проходимо в своєму темпі

У вільний час студенти самостійно проходять електронний підручник. Він розроблений таким чином, щоб було зручно навчатися та відслідковувати свій прогресс. Вся лексика надається через сервіс Quizlet.

Беремо участь у марафонах та інтерактивах

Кожного місяця для студентів проводиться різні інтенсиви. Це може бути Exam booster (цілий тиждень відпрацьовуємо формат завдання з іспиту), марафон, відпрацювання лексики за фільмами, тощо. Зазвичай ці події присвячені різним святам. Вся інформація про інтерактив завбачливо надається в чаті.

Як записатися?

  1. Запишіться на сайті: https://englishfastpass.com/course/intermediate-english-course/

    (необхідна швидка реєстрація)

  2. Оплатіть місяць навчання за реквізитами

  3. Надішліть нам квітанцию і Ваш нік нейм, щоб не чекати на банківський переказ: https://t.me/EnglishFastPass

Після отримання повідомлення, ми одразу відкриємо доступ до матеріалів на сайті, додамо Вас у наш чат та напишимо інструкцію, як найшвидше почати навчання.

Залишилися питання?

Зв’яжіться з нами за почтою: efastpass@gmail.com, або за телеграм: