УСПІШНО СКЛАДИ ІСПИТ ДО МАГІСТРАТУРИ

Групові заняття, щоденні міні-тести, електронний підручник, інтерактиви (exam boosters, quizzes, challenges etc.)

Більше 200 студентів нашого курсу вже успішно склали іспит. З нашою методикою вивчати англійську легко та цікаво.

На курсі Ви:

Підвищите свій рівень англійської

Під час навчання Ви підвищите свій рівень англійської до необхідного для складання іспиту. Основний фокус - на розвиток компетенцій Reading and Use of English, які перевіряються в тесті ЄВІ.

Навчитесь стратегіям складання тесту

Важливою складовою курсу є стратегії вирішення тесту загалом та окремих завдань зокрема. Застосовуючи ці стратегіЇ можна значно підвищити свій результат.

Відпрацюєте методику складання тесту ЄВІ

Під час навчання Ви пройдете 12+ тестів у форматі іспиту нашої розробки. Це допоможе підвищити Вашу впевненість у своїх силах, зрозуміти принципи тесту та зменшити стрес на іспиті.

Для кого?

Мінімальний рівень для комфортного проходження курсу – А2. Перевірити свій рівень англійської можна завдяки 10-хвилинним тестам нашої розробки:

Дізнайся свій рівень англійської (Reading and Use of English)

Дізнайся свій бал ЄВІ за 10 хвилин

Курс складається з:

Заняття у Зум проходять 1 раз на тиждень у групах до 3-4 студентів. Зі збільшенням кількості учнів, ми збільшуємо кількість груп на тиждень. Вибрати зручний день та час можна у студентському чаті.
Заняття записуються, записи доступні для завантаження та перегляду в нашому чаті.

Щоранку ми надсилаємо в закритий чат завдання з лексики/граматики. Завдання розраховане на 10-15 хвилин і допомагає краще запам’ятати слова, правила та інше. Кожної суботи відбувається розбір завдань за тиждень у Зум (15:00 – 16:30)

Регулярно ми проводимо додаткові інтенсиви (Exam Boosters, Challenges, Webinars etc.), що сприяють підвищенню рівня англійської та урізноманітнюють навчальний процес. Крім того, кожного місяця ми надаємо трекер для моніторингу свого навчання та прогресу. Всі студенти, які успішно заповнюють їх отримують електронні бонуси.

Підручник складається з відеоуроків (22), завдань до них (100+ питань), лексичних модулів у Quizlet (6), модульних контрольних робіт (6) та тестів у форматі іспиту нашої розробки (12+). Детальніше складові курса можна подивитись за посиланням: https://englishfastpass.com/course/укр/. Всі вправи та тести перевіряються автоматично і студенти мають можливість побачити свої помилки. Проходити підручник можна в своєму темпі 24/7.

Після запису на курс, Ви отримуєте вільний доступ до всіх матеріалів на сайті та в чаті на час навчання. Також Ви отримуєте запрошення на всі заходи (live classes, exam boosters, марафони, вебінари тощо), які входять до складу курсу.

Хочу выразить огромную благодарность Светлане и всей команде English FastPass!

Мой главный страх был не успеть вовремя все написать, но благодаря этому курсу, различным техникам и лайфхакам я за 8 минут до окончания экзамена все успела сделать и еще дважды все перепроверить! Я смогла достойно (на целых 196 баллов) и без стресса сдать экзамен!

Отдельное спасибо за возможность в любое время задать вопрос в чате или в личных сообщениях, касающийся вопросов по тестам для подготовки к ЕВИ, за групповые занятия по видеосвязи, а также за дополнительные задания на марафонах, которые дают стимул готовиться и выполнять задания.
Это колоссальный труд, настоятельно рекомендую этот курс!

Відгуки

EnglishFastPass - это самое лучшее место, где Вам дадут крутые советы, ответят на любой вопрос и прокачают Ваши скилы по-максимому!
ЕВИ - это больше не так про знания английского, а про знания специфики теста, про логику и скорость реакции. Я знаю ребят, которые владея хорошим разговорным английским, написали тест ниже тех, кто прорабатывал конкретно нужные скилы, имея средний уровень владения языком. Важно это понимать и делать правильный акцент при подготовке. EnglishFastPast в этом Вам поможет на 10000200%!

Я прийшла сюди з мінімальними знаннями…... А в результаті написала так, що і мріяти не могла. Дуже дякую за підготовку!!!!!

Дякую Величезне за ті знання, які Ви надали під час занять! Весь час до того я уникала можливість вивчати англійську, а з Вами не хочеться зупинятися, я б дуже хотіла з осені записатися знову на курси і продовжувати вивчати англійську з Вами!

У меня 27! Спасибочки Вам! Попалось ооочень много всего, что мы учили Тест с легкостью проходила)

Спасибо вам огромное за знания, за поддержку.

Добрий вечір!
Так сьогодні здавала в першій черзі. Дякую за реальні лайфхаки і неймовірні пояснення по граматиці та лексиці це перший раз я спокійно здавала екзамен

Як працює курс?

Перші кроки

Після запису на курс відкривається доступ до електронного підручника, та студент добавляється Вас в наш чат. Після цього надаються поради, щоб найшвидше включитись в навчання.

Щотижня займаємось у группах

Кожен тиждень студенти можуть обрати для себе зручний день та час занять. У групі зазвичай 3-4 студенти. За 30 хвилин до початку заняття у чаті з'явиться посилання до кімнати в Зум. Після заняття запис також буде викладаний в нашому чаті.

Щодня робимо завдання в чаті

Кожного ранку в чаті викладаються невеликі завдання. Їх бажано одразу ж робити, щоб матеріал краще засвоювався. Кожної неділі ми розбираємо ці вправи у Зум.

Підручник проходимо в своєму темпі

У вільний час студенти самостійно проходять електронний підручник. Він розроблений таким чином, щоб було зручно навчатися та відслідковувати свій прогресс. Після кожного відеоуроку йдуть вправи для відпрацювання. Кожен модуль закінчується тестом в форматі ЄВІ та контрольною роботою в гугл формі. Вся лексика надається через сервіс Quizlet.

Беремо участь у марафонах та інтерактивах

Кожного місяця для студентів проводиться різні інтенсиви. Це може бути Exam booster (цілий тиждень відпрацьовуємо формат завдання з іспиту), марафон, відпрацювання лексики за фільмами, тощо. Зазвичай ці події присвячені різним святам. Вся інформація про інтерактив завбачливо надається в чаті.

Залишилися питання?

Зв’яжіться з нами за почтою: efastpass@gmail.com, або за телеграм: